
Malli LV Osoitteesta Lucky Miner kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 3 TH/s virrankulutuksen ollessa 50W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 0.11 | $ 3.26 | $ 39.18 |
| Sähkö | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| Voitto | $ 0.06 | $ 1.80 | $ 21.64 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 3 TH/s±10% | 50W±10% | 16.67j/TH | $ 0.06 |
| Valmistaja | Lucky Miner |
| Malli | LV |
| Tunnetaan myös nimellä | Lucky Miner LV07 Pro 3T Bitcoin miner |
| Julkaisu | May 2026 |
| Koko | 109 x 99 x 45mm |
| Paino | 370G |
| Melutaso | 38dB |
| Teho | 50W |
| Liitäntä | WiFi 2.4G |
| Lämpötila | 5 - 45 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |